אני נותן לך כאן את כל הפרטים על הטיפול שאנחנו נותנים. איך עובד הטיפול , כמה זמן כל טיפול, למי זה מתאים , כמה זה עולה וכל שאלה שתעלה על דעתך.

אנחנו רוצים שכל הפרטים על הטיפול יהיו ברורים לך לפני שנקבע זמן לטיפול - בלי אותיות קטנות ובלי חפירות.

ואם אחרי שתקראו את כל הפרטים שנכתוב כאן. וגם תצפו בסרטונים שבהם אנחנו מסבירים הכל תחליטו לפנות אלינו לקבל טיפול תוכלו לעשות זאת כאן למטה בתחתית הדף או פשוט להתקשר אלינו.

אבל לפני שניגש ישר לתכל'ס להסביר על הטיפול יש עוד כמה דברים שיוכלו לחסוך לכם את הצורך להגיע אלינו לטיפול.
אם ממש לא מזמן הופיעו לכם חרדות אני ממליץ בחום על סדרת הסרטונים הקצרה שלי עזרה ראשונה לחרדה. המחיר שלה שלוה לכל נפש רק 17 ש"ח וכבר שורה ארוכה של אנשים שרכשו את סדרת הסרטונים הקצרה הזו, ראו שיפור ניכר ואפילו השתחררו מהחרדות לחלוטין.
הנה תגובה אחת מיני רבות שקיבלתי.

המלצה

מתן, קח אותי לסרטונים

אם אתם מתמודדים קצת יותר זמן עם חרדות הייתי ממליץ בנוסף לסרטונים לרכוש את המדריך לחיים ללא חרדות. זה מדריך כתוב בפורמט pdf שכולל בתוכו את כל הנסיון שלי של יותר מעשור בטיפול בחרדות ויוכל גם הוא לחסוך לכם את הצורך להגיע אלי לטיפול. וגם אם בסופו של דבר תצטרכו איזשהו טיפול או שנים המדריך יוכל לקצר תהליכים ולחסוך כמה פגישת טובות. מומלץ לרכוש בקישור למטה

אני רוצה לדעת עוד על המדריך לחיים ללא חרדות

אם בנוסף לחרדות או מצבים נפשיים אחרים אתם גם לוקחים תרופות פסיכיאטריות או בתהליך של טיפול פסיכיאטרי – לאור הנסיון שלי עם אנשים כמוכם הכנתי מדריך שיעשה לכם סדר ויעזור לכם בכל התהליך הזה של טיפול פסיכיאטרי. המדריך כולל כ49 סרטונים קצרים באורך כולל של כשעה וחצי. אני נותן במדריך מידע קריטי שיכול להציל אתכם מהרבה טעויות אנוש והרבה סבל – שלאור הנסיון שלי עם מטופלים שלי – אני ממש לא רוצה שתעברו. זה מדריך שיוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך – מבחירת פסיכיאטר טוב ועד לתהליך הטיפול הפסיכיאטרי עצמו. ידע חשוב על סוגי התרופות הפסיכיאטריות השונות והיחס שלכם אליהם. וגם בונוס קטן מדריך לגמילה מתרופות פסיכיאטריות.

אשמח לדעת עוד על המדריך לטיפול פסיכיאטרי נכון

אני בכל זאת רוצה טיפול אצלכם אשמח לשמוע פרטים.

נתחיל בכמה סרטונים שבהם אנחנו מסבירים הכל. אם יש לכם איזושהי בעיה בצפייה בסרטונים אפשר ללחוץ כאן ולצפות בהם ישירות

בסרטון הראשון אנחנו מסבירים בגדול על השיטה שאנחנו מטפלים בה תוכלו לצפות בו עכשיו.

בסרטון השני אני מסביר איך נראה טיפול בשיטה שלנו ומדגים את זה בקצרה.

בסרטון השלישי אני מסביר למי מתאים הטיפול יותר ולמי פחות – האם זה מתאים לכל אחד?

בסרטון הרביעי אני מסביר האם הטיפול מתאים גם לילדים

מי נותן את הטיפול

טיפול לגברים נערים וילדים אני נותן וטיפול לנשים נערות וילדות נותנת אשתי אלישבע.

כמה זמן לוקח כל טיפול?

משך כל טיפול כ50 דקות – אבל בן אדם זה לא מכונה ולפעמים צריך יותר זמן לפעמים אפילו שעה וחצי. ולכן אנחנו אף פעם לא נפסיק טיפול באמצע ונמשיך אותו כמה שצריך עד לרגיעה. אנחנו לא לוקחים תוספת תשלום עבור תוספת הזמן ועושים את זה בשמחה.

כמה עולה טיפול אצלכם

עלות טיפול אצלנו 350 ₪ גם אם יש חריגה מעבר לזמן.

כמה טיפולים צריך?

בן אדם זה לא מכונה ולכן אי אפשר לדעת מראש. מה שכן אני יכול לומר 2 דברים. הדבר הראשון – אנחנו עושים כל מאמץ שכבר אחרי הפעם הראשונה יחול שיפור. הדבר השני הוא שהממוצע טיפולים אצלנו הוא בדרך כלל בין 4 ל8 עד שהכל עובר. אבל אחרי טיפול אחד שנים בדרך כלל נוכל לתת הערכה בכמה טיפולים יהיה מדובר.

איפה אתם נותנים את הטיפול

אפשרות ראשונה – אצלנו בירושלים – רחוב אביעד 8 כניסה ב.
אפשרות שניה – שיחת וידאו בזום.
אפשרות שלישית – טיפול בטלפון – לפעמים זה יותר נוח ולפעמים יש אנשים שמעדיפים ככה משיקולי פרטיות – זה אפשרי ואפקטיבי לאלו שזה מתאים להם.

האם טיפול בזום או בשיחת טלפון יעיל כמו אצלנו בקליניקה?

התשובה היא שאם אין לכם הפרעות והסחות דעת במקום שבו אתם עושים את הטיפול בזום אז אין שום בעיה לעשות את הטיפול בשיחת וידאו או בטלפון והיעילות תהיה אותה יעילות. כיום רוב הטיפולים שלנו הם בשיחת וידאו בזום או בווטסאפ.

באילו שעות אתם מקבלים

אשתי ואני עובדים בשעות הבוקר בימי ראשון עד חמישי – כאשר השעה האחרונה האפשרית לטיפול היא 12. אני נותן טיפולים גם בערב ב7, 8 או 8.30. בימי שישי ומוצאי שבתות אנחנו לא עובדים.

יש לכם עוד שאלות אפשר להשאיר את התגובה שלכם כאן למטה ונשתדל לענות בהקדם

ואם אתם מעוננים בטיפול אפשר להשאיר את הפרטים כאן למטה ונחזור אליכם כדי לענות על כל שאלה באופן אישי ולקבוע זמן לטיפול