המדריך לגמילה מבנזודיאזפינים

 • נסיון של שנים בליוי בגמילה
 • במדריך אחד קטן ממצה ואיכותי
 • כדי שתוכל לעבור את תהליך הגמילה לגמרי בעצמך

אחרי הרבה זמן שאני מלווה אנשים בגמילה מכדורים פסיכיאטרים ובנזודיאזפינים בפרט, הוצאתי מדריך שמפרט בצורה מאוד בהירה איך לעשות את זה נכון.

למי שלא יודע אני לא פסיכיאטר, הגעתי לתחום הגמילה בעקבות מטופלים שלי שסבלו מחרדות והיו גם מכורים לכדורים האלו. הבנתי מהר מאוד שאין פיתרון טוב לגמילה. הפסיכיאטר בדרך כלל יודע איך לתת כדורים אבל לא איך לגמול מהם. נתקלתי בלא מעט פסיכיאטרים שהורידו מינונים מהר מידי והביאו את המטופלים שלהם על סף אשפוז בעקבות תופעות לוואי בלתי נסבלות. קראתי הרבה חומר באינטרנט על איך לעשות את זה נכון. והתחלתי ללוות אנשים ברוך ה' בהצלחה. מהר מאוד הבנתי שהליווי האנושי לא פחות חשוב מהליווי הפיזי. בתחילת דרכי את הליווי הרפואי נתן הפסיכיאטר המטפל. בהמשך דרכי גם מצאתי פסיכיאטר פרופסור מאוד מומחה לגמילה שאיתו אני עובד בשיתוף פעולה מלא. הפסיכיאטר עוזר גם במקרים קשים ביותר של מינונים גבוהים מאוד או שנים של לקיחת בנזודיאזפינים. והוא עזר גם במקרים של אנשים שהלכו מספר בעמים למרכזי גמילה וללא הצלחה. אז כמו שהבנתם אני לא פסיכיאטר ולכן כל מי שקורא את המדריך עושה את זה על אחריותו בלבד. המדריך לא מהווה ייעוץ רפואי אלא מכיל את הידע והנסיון שרכשתי במהלך השנים שבהם ליוויתי אנשים בגמילה. וכמובן שכמו שאת תהליך הליווי בגמילה אני תמיד עושה בתאום מלא עם הפסיכיאטר המטפל, גם השימוש במדריך ראוי שיעשה בתאום עם הפסיכיאטר שלכם.

אחרי כל זאת נעבור להסבר קצר על המדריך ותהליך הגמילה מבנזודיאזפינים (למי שרוצה הסבר למילה המפוצצת הזו שיעבור לתחתית הדף)

גמילה מבנזודיאזפינים זה לא דבר טכני. כי מבחינה טכנית זה לא הדבר הכי מסובך בעולם. מה שקשה בזה זה הצד המעבר לטכני. איך להתמיד, איך להתמודד עם תופעות הלוואי ועם הסביבה. ואיך בכלל להתמודד עם מצב שבו המוח מכור לחומר שמגיע אליו על בסיס יומיומי. כן. זה לא אתם שמכורים לכדור, זה המוח שלכם. אין מה להשוות את הגמילה מהכדורים האלו לגמילה מעישון למשל. בגמילה מעישון גם יש סוג של תלות גופנית אבל אחרי 3 ימים המוח מתנקה וחוזר לעצמו, הדבר היחיד שצריך לשים לב אליו בגמילה מעישון הוא התלות הנפשית. היו כמה אנשים שגמלתי אותם מסגריות תוך טיפול אחד בנפש וזהו. את השלב הגופני הם עברו בעצמם ותוך 3 ימים כבר לא היו להם כל תופעות לוואי והם הרגישו מצויין. זה לא המצב בגמילה מהכדורים האלו. כאן אני נפגש בלא מעט אנשים שכל כך רוצים להיפטר מהכדור הזה. נפגשתי בלא מעט שניסו מספר פעמים אבל מה שהכריע אותם היו תופעות הלוואי הבלתי נסבלות של הגמילה.

בשביל זה בדיוק צריך ליווי, ואת זה החלטתי לתת לך במדריך שמסביר הכל מתחילה ועד הסוף. גם טכנית איך עושים את זה עם תופעות לוואי נסבלות בלבד, וגם איך עוברים את זה בשלום מבחינת החוזק הנפשי שלנו. ואני בטוח שמי שיעבור את כל תהליך הגמילה יצא מזה עם הרבה חוסן נפשי.

מוזמנים ללחוץ כאן למטה ולרכוש עכשיו את המדריך.

כדי להקל על כל התהליך נתתי גם את האפשרות לקבל ממני תמיכה אישית למשך החודש הראשון של הגמילה שהוא הקשה ביותר בתוספת תשלום של 330 ₪ בלבד שזו הנחה משמעותית של כמעט 100 ש"ח. מוזמנים לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר.

 

רק המדריך

מדריך + ליווי לחודש ראשון

27 ש"ח

357 ש"ח

קבל את המדריך בלבד

מדריך + ליווי חודש ראשון

 

מי שמעוניין לדעת עוד פרטים על הפסיכיאטר המומחה לגמילה מקלונקס מוזמן להשאיר את הפרטים כאן למטה ונתקדם בעזרת ה' לגמילה מלא המקלונקס עם ליווי של  פסיכיאטר מומחה

הערה טכנית

 למי שהגיע לדף הזה ולא מבין מה זה, לכל הרוחות, בנזודיאזפינים וגמילה מבנזודיאזפינים.

אני רוצה לפרט את המשמעות של המילה המסובכת הזו בנזודיאזפינים (לי אישית לקח יותר משבוע לתרגל אמירה נכונה של המילה הזו...) אז כשאני כותב גמילה מבנזודיאזפינים אני מתכוון לגמילה מכל סוגי הכדורים ששייכים למשפחה הזו. גמילה מקלונקס, גמילה מקסנגיס/ קסנקס/ אלפרליד, גמילה מלוריבאן, גמילה מקלונקס, גמילה מואבן וגמילה מאסיבל. כל סוגי הכדורים האלו שייכים לאותה משפחה משפחת הבנזודיאזפינים ההבדל הגדול ביניהם הוא משך הזמן שהם נמצאים בגוף שלנו כאשר אסיבל נמצאת הכי הרבה זמן בגוף לעומת קסנקס שנמצאת הכי פחות זמן בגוף שלנו. שאר הכדורים (לוריבן, ואבן וקלונקס) נמצאים במקום טוב באמצע.


איפה אוכל לקבל את הטיפול בחרדות?

 • הקליניקה שלנו לטיפול בחרדות בירושלים
 • טיפול בחרדות בשיחת וידאו בסקייפ
 • טיפול בחרדות בתל אביב עם מטפל TAT מוסמך
 • new!!! anxiety treatment in english
  • מי נותן את הטיפול?
  • את הטיפול אפשר לעשות אצלי - מתן לוי
  • או אצל אשתי אלישבע לוי
  • משרד 072-2330040 | אלישבע 0542342399 | 052-3262297 מתן
  • לחץ להצגת מספרי הטלפון בקליניקה
  אפשר להתכתב איתי כאן, אני זמין