טיפול בחרדה דתית

  • אמיתי, יעיל ומחובר לעצמך
  • טיפול באובססיות ופחדים דתיים
  • עם הרבה חיבור לעצמך ולאלוקים האמיתי

חרדה דתית יכולה להתחיל מסתם התחזקות בקיום תורה ומצוות, משמיעה של שיעורי תורה שגם כוללים הפחדות. סיפורים על גן עדן וגהינום ואנשים שחזרו משם ועוד ועוד. בתחילה יכולים לחשוב בטעות שהחרדה הדתית היא בכלל יראת שמיים וזה דבר מאוד חיובי. אבל באיזשהו שלב אתם מגיעים להבנה שיש לכם חרדה דתית. אתם כבר לא שומרים שבת כי כיף לכם אלא מפחד, מחרדה דתית איומה, שיקרה לי משהו. לפעמים המצוות נהפכות לסוג של אובססיה. נטילת ידיים עשרות פעמים, תפילה שנמשכת שעות בגלל פחד לפספס מילה ועוד כהנה וכהנה פחדים וחרדות דתיות.

לטיפול בחרדה דתית שני שלבים. השלב הראשון וההכרחי הוא לדעת שזו באמת חרדה דתית ולא יראת שמיים מופלגת. להבין שההפחדות הם פשוט שקר גס שלא קשור לאלוקים אלא לאובססיות או חרדות דתיות ותו לא. וכאן חשוב לי להדגיש משהו חשוב. כל מה שאני הולך לכתוב כאן ולומר לך זה לא רק בשביל להרגיע אותך, כדי שלא תהיה לך חרדה דתית. אני מוסמך לרבנות עם תואר רב. אני יודע על מה אני מדבר ולא סתם מנסה להרגיע. אני עומד להוציא סדרת סרטונים שתתן לך את התפיסה האמיתית על אלוקים וקיום תורה ומצוות. תפיסת עולם אמיתית ונכונה ללא כל חרדה דתית.

בסדרת הסרטונים אני מסביר שאלוקים הוא לא מין רודן אכזרי כזה, שמחפש אותך בפינה, ורק רוצה שתעשה בשבילו מצוות כל הזמן. אלוקים אפילו לא צריך את המצוות שלך. הוא נתן את המצוות רק כדי שיהיה לך טוב. היסוד של האמונה הוא שאלוקים הוא לא גוף גשמי אלא אל רוחני. לא אליל כוחני, אלא דמות רוחנית אוהבת. אלוקים גם לא שופט אותך ביחס לאחרים אלא ביחס לעצמך בלבד. ביחס לכוחות שלך ולכישורים שלך. כבר אחרי שמבינים את זה החרדה הדתית יכולה להתפוגג מעצמה. את כל זה אפרט בהרחבה בעזרת ה' בסדרת הסרטונים בנושא חרדה דתית.

בינתיים הוצאתי סדרת סרטונים בנושא פחד מוות או מה קורה ארי המוות. לצערי בנושא של המוות או מה קורה אחרי המוות יש כר נרחב למעוררי חרדות דת. ישנם כל מיני הפחדות בנושא המוות או מה שקורה אחרי המוות. ולכן הוצאתי סדרת סרטונים שמסבירה בצורה מסודרת את הנושא הזה כך שבסופו של דבר לא יעורר חרדות דתיות למיניהם. אני לא אשכנע אותך בסרטונים שעוד מעט המשיח יבוא ולא יהיה מוות. אני לא אספר לך כל מיני סיפורי פלאים על אנשים שחזרו משם. וגם לא כל מיני דברים מיסטיים של גן עדן וגהינום. אני אסביר בצורה פשוטה ושווה לכל נפש מה קורה אחרי המוות שלך ושל היקרים לך בצורה שהיא אמיתית נכונה ולא מעוררת חרדות דתיות למיניהם.
מוזמנים לצפות בסדרה הזו כאן בקישור הזה.

השלב השני הוא טיפול. כי הרבה פעמים אנחנו מבינים שזו רק חרדה דתית ולפעמים בכלל לא נזקקים שמישהו יסביר לנו את זה. אנחנו רק לא יודעים איך להשתחרר מהפחד. בשלב הזה כל מה שנשאר לנו זה לטפל ברגש. בשיטת הטיפול שלי אנחנו ניגשים ישר לרגשות הכי חזקים של החרדה הדתית ובסופו של דבר מפוגגים אותם.

לפעמים החרדה הדתית היא בעצם חרדה רגילה שרק נתפסה על הפן הדתי. גם במקרים כאלו נוכל לעזור ולפתור את שורש הבעיה שגרם לנו להיתלות בדת ובחרדה הדתית.

ברגע שעברנו את השלב של ההסברים השכליים והבננו שאנחנו רק בחרדה דתית ותו לא הדרך כבר תהיה קצרה יותר. אנחנו נטפל ברגש של החרדה ובשורשים הכי עמוקים שלו עד שהוא יתפוגג לחלוטין בעזרת ה'.

כל מה שנשאר לכם זה להשאיר כאן למטה את הפרטים שלכם ונתראה בקרוב.

ואם יש לכם אישוזהי שאלה בכל נושא שנוגע ליהדות או נושא הלכתי כלשהו אשמח לענות כרב וכפוסק הלכה בסודיות מלאה וללא עלות

הנה קישור לווטסאפ האישי שלי

להתראות

מתן

כן מתן עזור לי להיפטר מהחרדה הדתית

גם אני, כמוך שונא ספאם. המייל שלך ישמש אותי רק לשליחה של עדכונים רלוונטיים. אפשר להפסיק את קבלת העדכונים בלחיצת כפתור בכל רגע. מבטיח :)

הבהרה: כל הנאמר באתר ובדף זה ובהמלצות שלי, ניתן על ידי על פי ניסיוני ומיטב הבנתני בלבד. אין באמור משום הנחיה לטיפול ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות של רופא. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד. לכל המעוניין הצהרת נגישות